Przeszukaj dyskusje:

Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 
Wyszukiwanie zaawansowane...
Witamy w naszej społeczności! Tutaj możesz dzielić się poradami i wskazówkami z tysiącami innych użytkowników urządzeń mobilnych Microsoft z całego świata w języku polskim. Więcej informacji znajdziesz w naszych wskazówkach. Każdy może wyszukiwać dyskusje i czytać ich treść, ale jeśli chcesz publikować własne pytania i odpowiadać na pytania innych, musisz się zalogować za pośrednictwem konta. Jeśli jesteś tutaj po raz pierwszy, możesz wybrać pseudonim. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
Odpowiedz

Nokia 301 Dual Sim brak możliwości aktualizacji op...

Zarejestrowany użytkownik
michalcebulski

Nokia 301 Dual Sim brak możliwości aktualizacji oprogramowania z ver. 2.33 na 2.51

Witam Wszystkich . posiadam nokie 301 dual sim.Mam ją od 3 tygodni , kupiłem ten telefon ze względu na to że ma niby bateria długo trzymac a tu niespodzianka bateria trzyma maks 3 dni . Jak już już zdązyłem wyczytać na forum  problemem może być oprogramowanie. Wyczytałem ze jak się zaktualizuje do wersji 2.51 to bateria trzyyma o

wiele dłużej . Tylko że jak ja chce zaktualizować oprogramowanie to łączy się telefon z internetem i po chwilijest komunikat "oprogramowanie jest aktualne" czyc oś takiego ??? PROSZĘ O POMOC JAK MOGE ZAKTUALIZOWAĆ MOJE OPROGRAMOWANIE DO WERSJI 2.51  ?????

Ex-Moderator (Retired)
DesiaP

Dot.: Nokia 301 Dual Sim brak możliwości aktualizacji oprogramowania z ver. 2.33 na 2.51

Witaj michalcebulski

Ta aktualizacja nie jest jeszcze dostępna dla twojego telefonu, ponieważ jest stopiowo udostępniana w zależności od kraju i kodu produktowego. Prosimy o cierpliwość.

Pozdrawiam :smileyhappy:

DesiaP

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia

Ekspert Techniczny
GeexBox

Dot.: Nokia 301 Dual Sim brak możliwości aktualizacji oprogramowania z ver. 2.33 na 2.51

Wersja 2.33 to najwyższa dostępna wersja pod dual-sim. 2.51 wyszło jedynie do wersji telefonu z jedną kartą sim. Pozostaje czekać.

Posiadam Lumie 920 i 820 oraz niezawodną N8
Pomogłem - daj gwiazdkę KUDO :smileyhappy:
Nowy użytkownik
PiotrekG87

Zmieniło się coś w sprawie aktualizacji? Planowana jest nowa wersja oprogramowania?

malinek

Czy jest już dostępny soft 2,51 dla dual sim?? Jak na razie to jakaś kpina.....

malinek

Byłem ostatnio w serwisie nokii w Gorzowie Wlkp. przeinstalowano mi soft - ucieszyłem się... jednak była to przedwczesna radość przeinstalowano mi soft z wersji 2.33 na 2.33 :smileyhappy: super niczego to nie rozwiązało tel rozładowuje się w krócej niż 2 dni... Mam pytanie czy ma ktoś namiary na jakieś międzynarodowe forum tematyczne zajmujące się takimi sprawami???

Dla mnie towar jest niezgodny z umową.... więc rozważam wystąpienie o zwrot pieniędzy.

Ex-Moderator (Retired)
DesiaP

Witaj malinek,

oto Forum o które pytasz (w języku angielskim). Tu znajdziesz dyskusje na ten sam temat.

Mamy nadzieje, że będzie ci pomocny. 

Pozdrawiamy

Team Nokia

Nokia Lumia 2520 and 1520    Nokia Care App – In-Device Solutions    

Obserwuj nas na Twitterze Oglądaj filmiki Nokia